Profesionálne

SAECO COMPACT 100

Saeco Aroma Compact SE 100 sa skvelo darí poskytovat vyspelou technológiou rady Aroma v stroji výrazne menších rozmerou. Preto je ideálním riešením do prevozou, kde je potrebná úspora miesta a zároveň je požadovaný kávovar schopný pripravit špičkové espresso či kávové špeciality.

SAECO COMPACT 100

SAECO COMPACT 200

Saeco Aroma Compact SE 200 sa skvelo darí poskytovat vyspelou technológiou rady Aroma v stroji výrazne menších rozmerou. Preto je ideálným riešením do prevádzok, kde je nutná úspora miesta a zároveň je žiadúci kávovar schopný pripravit špičkové espresso či kávové špeciality. V tomto prípade sa jedná o dvojpákovú verziu.

SAECO COMPACT 200

SAECO AROMA 200

Saeco Aroma SE 200 ponúka ideálne riešenie do všetkých prevádzok, kde sa kladie dôraz na kvalitu pripravované kávy. Kávovar je vybavený elektronickým systémom predparenia a elektronickým nastavením dávkovania. Saeco Aroma 200 je ztelesnením špičkovej technológie, vďaka ktorej sa spoločnosť Saeco preslávila.

saeco aroma se 200

GAGGIA COMPACT 2 GROUPS

Gaggia GD Compact 2 groups na prvý pohlad zaujme svojím krásným retro designom a zároveň kompaktnými rozmermi. Tento dvojpákový kávovar ponúka k príprave skvelé kávy všetko, čo jeho rozmerovo výrazne väčší konkurenti. Je vhodný do všetkých stredných a velkých prevádzok, kde je dôležitá úspora miesta v obslužnej časti.

gaggia compact 2 groups