Kancelárske

SAECO AULIKA OFFICE  – novinka

Saeco Aulika Office je plnohodnotným nástupcom jedného z najobľúbenejších modelov produkcie, kávovaru Saeco Royal Office. Ide o profesionálny automatický kávovar určený do väčších kancelárií s produkciou až 130 káv za hodinu, s uzamykateľnými zásobníkmi, priestorom s lisovacou jednotkou a nastavením kávy. Je vhodný pre kancelárie, kde je kladený dôraz na jednoduchý výdaj kvalitného espressa a lunga, avšak bez požiadavky nápojov obsahujúcich mliečnu penu.


SAECO AULIKA HSC

Kávovar Aulika je novinkou v rade automatických kávovarov Saeco. Jedná sa o vysoko kvalitný kávovar, ktorý je určený pre profesionálne využitie. Okrem iných predností ponúka aj funkciu One Touch – možnosť prípravy mliečnych špecialít pomocou jedného stlačenia tlačidla.
Hlavné prednosti: vysoký obsah zásobníka pre profesionálne využitie 8 tlačidiel pre výber z piatich druhov nápojov jednoduché intuitívne ovládanie funkcia One touch inštalácie vodného filtra a možnosť nastavenia tvrdosti vody mechanické nastavenie mlynčeka prevedenie nerez

aulika

SAECO AULIKA FOCUS

Profesionálny kávovar Saeco Aulika je určený pre segment Office a pre menšie gastro prevádzky. Plnoautomatický kávovar Saeco Aulika s vysokým komfortom obsluhy disponuje dvomi výhrevnými telesami, ktoré umožňujú pripravovať kávu, horúcu vodu a paru súčasne. Saeco Aulika prichádza s úplne novým kapučinátorom s funkciou „One Touch“, pomocou ktorého pripravíte pravé talianske cappuccino stlačením jediného tlačidla. Kávovar Saeco Aulika ponúka na výber 5 plne nastaviteľných kávových nápojov. Komunikáciu kávovaru s obsluhou zabezpečuje prhľadný digitálny displej, na ktorom sa zobrazujú prevádzkové informácie a parametre nastavení. Režim programovania obsahuje preplach, automatickú dekalcifikáciu, vypínanie po dobe nečinnosti, predparenie káv, teploty, počítadlá vydaných porcií a veľa daľších nastavení.

Saeco-Aulika-Focus

SAECO AULIKA MID

Profesionálny kávovar Saeco Aulika je určený pre segment Office a pre menšie gastro prevádzky. Plnoautomatický kávovar Saeco Aulika s vysokým komfortom obsluhy disponuje dvomi výhrevnými telesami, ktoré umožňujú pripravovať kávu, horúcu vodu a paru súčasne. Saeco Aulika MID má nový kapučinátor na parnej tryske, pomocou ktorého pripravíte dokonalé mliečne nápoje. Kávovar Saeco Aulika ponúka na výber 5 plne nastaviteľných kávových nápojov. Disponuje veľkými zásobníkmi, do ktorých sa zmestí až 1 Kg kávových zŕn a 4 L vody. Komunikáciu kávovaru s obsluhou zabezpečuje prhľadný digitálny displej, na ktorom sa zobrazujú prevádzkové informácie a parametre nastavení. Režim programovania obsahuje preplach, automatickú dekalcifikáciu, vypínanie po dobe nečinnosti, predparenie káv, teploty, počítadlá vydaných porcií a veľa daľších nastavení.

Aulika-Mid---lateral-mirror-png

SAECO ROYAL GRAN CREMA

Plnoautomatický kávovar modelovej rady Royal Gran Crema je určený pre kancelárie a menšie gastronomické prevádzky. Má zabudovaný úplne nový kapučinátor, s ktorým bude príprava všetkých mliečnych nápojov potešením.
Komunikáciu kávovaru s obsluhou zabezpečuje prepracovaný predný panel s novým digitálnym displejom na ktorom sa zobrazujú prevádzkové parametre a všetky dôležité informácie. V režime programovania je možné nastaviť mnoho prevádzkových parametrov napr. preplach, vypnutie kávovaru po určitom čase nečinnosti, spustenie automatickej dekalcifikácie, ale taktiež počítadlo vydaných porcií kávy z kávovaru. Programovací režim umožňuje nastaviť množstvo vody na porciu aj teplotu vody pre prípravu kávy. Násypník umožňuje používať aj mletú kávu. Vo vrchnej časti kávovaru je výhrevná plocha na šálky s kapacitou cca 6 šálok.


Royal Gran Crema

SAECO ROYAL OFFICE

Plnoautomatický kávovar modelovej rady Royal je určený pre kancelárie a menšie gastronomické prevádzky.
Má zabudovaný jeden ohrievací segment, ktorý umožňuje pripravovať kávu a súčastne používať horúcu vodu. Komunikáciu
kávovaru s obsluhou zabezpečuje integrovaný digitálny displej na ktorom sa zobrazujú prevádzkové parametre a všetky dôležité informácie. V režime programovania je možné nastaviť mnoho prevádzkových parametrov napr. preplach, vypnutie kávovaru po určitom čase nečinnosti, spustenie automatickej dekalcifikácie, ale taktiež počítadlo vydaných porcií kávy z kávovaru.
Programovací režim umožňuje nastaviť množstvo vody na porciu aj teplotu vody pre prípravu kávy.


royalOffice

SAECO ROYAL COFFEE BAR

Plnoautomatický kávovar modelovej rady Royal Coffee Bar je určený pre kancelárie a menšie gastronomické prevádzky.
Plnoautomatický kávovar s vysokým komfortom obsluhy má zabudovanú speňovaciu hlavicu na prípravu pravého talianskeho cappuccina. Má zabudované dva ohrievacie segmenty, ktoré umožňujú pripravovať kávu a súčastne používať paru, alebo horúcu vodu. Komunikáciu kávovaru s obsluhou zabezpečuje integrovaný digitálny displej na ktorom sa zobrazujú prevádzkové parametre a všetky dôležité informácie. V režime programovania je možné nastaviť mnoho prevádzkových parametrov napr. preplach, vypnutie kávovaru po určitom čase nečinnosti, spustenie automatickej dekalcifikácie, ale taktiež počítadlo vydaných porcií kávy z kávovaru. Programovací režim umožňuje nastaviť množstvo vody na porciu aj teplotu vody pre prípravu kávy. Násypník umožňuje používať aj mletú kávu. Vo vrchnej časti kávovaru je výhrevná plocha na šálky s kapacitou cca 6 šálok. Kávovar je možné napojiť priamo na pevný prívod vody.

royalCoffeBar

SAECO LIRIKA

Kávovar Saeco Lirika je najmenšia novinka z profesionálnej rady kávovarov Saeco.
Kávovar Saeco Lirika vyniká svojou kompaktnosťou, jednoduchým ovládaním a je ideálnym riešením pre malé prevádzky. Na prvý pohľad sa zamilujete do esenciálneho a moderného dizajnu s veľkými nádobami na zrnkovú kávu a vodu. Dobre čitateľný displej s intuitívnymi ikonami a textmi umožnuje jednoduchý výber espressa, veľkej kávy, horúcej vody alebo pary. Kávovar Saeco Lirika reprezentuje najlepšie know-how spoločnosti Saeco v kompaktnom šate: systém predparenia kávy, energetická trieda A, keramické mlecie nože a vyberateľná varná jednotka pre jednoduché čistenie a údržbu.
-výškovo nastaviteľný výpust kávy
-vyberateľná varná jednotka
-trojfarebný grafický displej
-prvky z nehrdzavejúcej oceľe
-veľmi kompaktný ( iba 21,5 cm šírka )

Lirika